Gotowiec, zysk 5700zł/mies. 9,7% ROI

Warszawa, Mokotów, Czerniakowska 36

Cena 699 000 zł

Kwota najmu 5675 zł (8.67%)

Numer KW: -
Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie
Forma własności: Pełna własność
Rok budowy: 1970
Powierzchnia całkowita: 59 m2
Liczba pokojów: 5
Liczba łazienek: 2
Piętro: 10
Liczba pięter w budynku: 10
Koszt wykończenia/odświeżenia: -
Stałe opłaty miesięczne: 616 zł
Kwota najmu (miesięcznie): 5675 zł
Etap: Wynajęte
Wirtualny spacer: link link

Opis

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie świeżo po renowacji, w pełni wynajmowane, generujące 5675 zł/ dochodu miesięcznie (9,7% ROI!). Mieszkanie przeszło remont generalny w 2020 roku. Jest ulokowane na ul. Czerniakowskiej, skąd do centrum można dotrzeć w 10 minut.

Oferujemy kupno mieszkania z 5-letnią gwarancją najmu z pełną obsługą zarządzającą. W przypadku tej opcji, otrzymasz miesięcznie 4078 zł netto/ miesięcznie (7% ROI), co czyni to świetną inwestycję pasywną. Zwrot z inwestycji jest 2x wyższy niż średnia w Warszawie. Mieszkanie zostało specjalnie zaprojektowane, aby pomóc inwestorom zmaksymalizować zyski z wynajmu.

Może zostać uzyskany kredyt a nasz doświadczony doradca kredytowy może w tym pomóc. Na zakup tego mieszkania bank może sfinansować około 504 000 tyś zł, dlatego zakup wymaga wkładu własnego jedynie w wysokości 195 000 tys. ROI w przypadku zaciągnięcia kredytu wynosi 27%>Napisz do nas, aby otrzymać pełny arkusz analizy finansowej.

Opis mieszkania: Mieszkanie o wielkości 58.1m2 z 5-cioma pokojami (rozmiar: od 7 do 9m2 każdy), 2 w pełni wyposażone łazienki( 2 toalety,2 prysznice), 1 jasna kuchnia z małą jadalnią. Mieszkanie posiada również balkon oraz piwnicę. Znajduje się na 10 piętrze, z widokiem na jasne i zielone tereny.

Remont generalny został przeprowadzony w 2020 roku, pod okiem architekta i dekoratora wnętrz. Remont obejmował nowe instalacje elektryczne, ściany, podłogi, łazienki, płytki z Włoch oraz kuchnię na wymiar. Na prace remontowe udzielamy 24 miesięcznej gwarancji kontraktowej.

Lokal został zaprojektowany jako mieszkanie premium dla studentów z motywem “Boho”. Najemcy to 4 zagranicznych studentów z Europy Zachodniej oraz młoda profesjonalistka z Polski.

Szczegóły finansowe: Mieszkanie obecnie generuje 5675 zł / miesięcznie czynszu plus 975 zł miesięcznie za media. Dochód od mediów w wystarczającym stopniu pokrywa czynsz i inne koszty bieżące (np. prąd, wifi, woda). Do tej nieruchomości mogą zostać zastosowane przepisy dotyczące podatku amortyzacyjnego, dlatego przez pierwsze 10 lat obowiązuje podatek dochodowy od czynszu w wysokości 0%.

Opcje zarządzania: Przyszły właściciel mieszkania ma 3 opcje: 

Samodzielne zarządzanie mieszkaniem ( kilka godzin pracy miesięcznie), skorzystanie z rekomendowanej przez nas firmy zarządzającej (15%). Albo podpisanie 5 letniej gwarantowanej umowy najmu z naszą firmą zarządzającą, aby otrzymać 4078 zł / netto zysku miesięcznie (czynsz jest płacony przez zarządcę).

Lokalizacja: Dokładny adres to ul. Czerniakowska 36. Mieszkanie jest idealne pod wynajem dla studentów ze względu na bliską odległość do wielu uniwersytetów: 12 min do SGH( Pole Mokotowskie), Politechnika, UW (Nowy Świat). 15 minut spacerem do Łazienek.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat działania gwarantowanego czynszu!

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do niedzieli w godzinach 08.00-20.30, bądź do kontaktu poprzez Otodom jak i SMS-odpisujemy szybko !

We speak English! Feel free to call or send us a message.

Niniejsze ogłoszenie pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Nie zgadzam się na publikację mojego ogłoszenia w internecie. Przetwarzanie i rozpowszechnianie moich materiałów w całości lub w części, jest naruszeniem praw autorskich. Dz. U. 94 Nr.24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 Nr 43 poz.

Układ pomieszczeń

Układ pomieszczeń

Data dodania ogłoszenia:

Data ostatniej aktualizacji:

Kalkulator rentownościPomoc

Liczba miesięcy pustostanu w roku
Kwota najmu (miesięcznie)
Koszt zarządzania
%
Stałe opłaty miesięczne
Cena transakcyjna
Podatek PCC
Koszt wykończenia/odświeżenia
Rentowność
8.67%
Roczny dochód
61809